WE’RE Fantasy i PURR Media łączą siły, żeby dostarczać jeszcze większą dawkę solidnej wiedzy merytorycznej. Wejdź z nami do gry i weź udział w wyjątkowej konferencji „WE ARE GAMERS”! Poznaj strategie, narzędzia i tajemnice branży gamingowej od doświadczonych ekspertów. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć praktyczne umiejętności i nawiązać cenne kontakty w świecie gier i esportu. Dołącz do nas na konferencji, która zmieni Twój sposób postrzegania tej dynamicznej branży! 

zaczynamy za

Dni
Godzin
Minut
Sekund

WE’RE Fantasy i PURR Media łączą siły, żeby dostarczać jeszcze większą dawkę solidnej wiedzy merytorycznej. Wejdź z nami do gry i weź udział w wyjątkowej konferencji „WE ARE GAMERS”! Poznaj strategie, narzędzia i tajemnice branży gamingowej od doświadczonych ekspertów. 

To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć praktyczne umiejętności i nawiązać cenne kontakty w świecie gier i esportu. Dołącz do nas na konferencji, która zmieni Twój sposób postrzegania tej dynamicznej branży! 

Co czeka Cię na WE ARE GAMERS?

  • Dowiesz się, jak skutecznie walczyć ze stereotypami w postrzeganiu rynku gier i graczy oraz co jest kluczowe dla planowania kampanii marketingowych.

  • Odkryjesz tajniki tworzenia formatów gamingowych i esportowych oraz adaptowania przestrzeni do skutecznej komunikacji w społeczności.

  • Poznasz potencjał kontekstu gamingowego i dowiesz się, jak marki niezwiązane z grami mogą wykorzystać gaming jako skuteczny kanał komunikacji.

  • Zrozumiesz, jak budować kulturę esportu i gamingu, tworząc mosty komunikacyjne między pokoleniami.

  • Dostaniesz inspirację od uznanych ekspertów w dziedzinie gamingu i esportu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami.

Dla kogo jest WE ARE GAMERS?

  • Marketerzy: Dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki marketingu w branży gamingowej i esportowej, oraz dla pasjonatów, którzy pragną skutecznie integrować swoje strategie z gamingiem.

  • Domy mediowe i agencje: Dla profesjonalistów odpowiedzialnych za planowanie kampanii, którzy chcą nauczyć się skutecznego wykorzystania gamingu jako kanału komunikacji.

  • Agenci influencerów: Dla tych, którzy chcą poznać strategie budowania relacji z influencerami w świecie gier i esportu.

  • Managerowie: Dla menedżerów odpowiedzialnych za strategie komunikacji i rozwijanie kultury esportu i gamingu w swoich firmach.

  • Pasjonaci gamingu i esportu: Dla wszystkich, którzy kochają gry i esport oraz chcą zdobyć wiedzę od ekspertów i czołowych graczy w tej dziedzinie oraz wymienić się doświadczeniami.

Agenda konferencji obejmuje różnorodne tematy związane z gamingiem i influencer marketingiem. Prelegenci omówią najnowsze trendy w branży, strategie efektywnego angażowania influencerów do promocji oraz badania dotyczące preferencji i zachowań graczy w Polsce. Ponadto, będziemy mieć okazję dowiedzieć się więcej na temat roli streamingu, platform społecznościowych i nowych technologii w kreowaniu sukcesu w gamingu zarówno dla marek endemicznych, jak i nieendemicznych.

9:30

Rejestracja gości, poranna kawa

10:00

Oficjalnie rozpoczęcie
10:05 – 10:45
Zrozumienie niejednorodności graczy jako grupy celowej

Michał Bobrowski
Rafał Borkowski

10:45 – 11:30
Walka ze stereotypami w postrzeganiu rynku gier i graczy z perspektywy planowania kampanii marketingowych

Klaudia Urbaniak

11:30 – 12:00
Przerwa kawowa
12:00 – 12:45

Potencjał esportu i gamingu w skutecznej komunikacji

Justyna Oracz

12:45 – 13:30
Nieodkryty potencjał kontekstu gamingowego. Jak marki nieendemiczne mogą wykorzystać gaming jako kanał komunikacji?

Anna Ozimkowska 

13:30 – 14:30

Lunch

14:30 – 15:15
Tworzenie nowej historii oraz kultury esportu i gamingu poprzez budowanie międzypokoleniowego pomostu komunikacyjnego

Dominika Urbańska – Galanciak
Jeremi Rybak

15:15 – 16:00
Łączenie pasji jako kierunek komunikacji w gamingu i esporcie

Jarosław ‘pashabiceps’ Jarząbkowski
Tomasz Laszczewski
Mateusz Górecki

16:30

Zakończenie

Anna Ozimkowska, PURR Media 

Head of Agency w PURR Media. Od 5 lat zajmuje się planowaniem działań marketingowych dla marek nieendemicznych w obszarze gamingowym.

Dominika Urbańska – Galanciak, SPiDOR

Dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Gier Video – SPiDOR. Członek zarządu Pan European Games Information oraz Komitetu Konsultacyjnego Polskiego Centrum Programu Safer Internet. Ambasadorka Women in Games.

Justyna Oracz, WE!RE Fantasy

Head of communication w WE!RE Fantasy gdzie z sukcesami planuje i realizuje komunikację marek w obszarze gamingu i esportu oraz z udziałem influencerów. Potrafi skutecznie łączyć kanały i narzędzia komunikacji, by efektownie i efektywnie realizować cele projektów. 

Klaudia Urbaniak, PURR Media

Specjalistka z zakresu tworzenia kreatywnych i wiarygodnych kampanii marketingowych z udziałem influencerów, z którymi współpracuje od przeszło 10 lat.  Wolny czas spędza w towarzystwie książek, herbaty, kotów i Playstation.

Rafał Borkowski, mBank

Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej, odpowiedzialny za działania związane z komunikacją i budową marki, skierowane do segmentu klienta masowego i młodego.

Jeremi Rybak, Acer Polska

 Head of marketing w Acer Polska. Marketingowo „wychowała” go podyplomówka na AGH, a zaraz po niej x-kom. Szuka dobrych historii – nie tylko w kampaniach SuperBowl i powieściach Twardocha, ale nawet w boksie., Kiedyś napisze thriller o pracy w marketingu.

Michał Bobrowski, PURR Media

Członek Zarządu GRY-OnLine SA i współtwórca inicjatywy Polish Gamers Observatory obecny w branży gier i reklamy od ponad 20 lat. Pasjonat rynku gier wideo, muzyki operowej oraz dalekich podróży.

Mateusz Górecki, WE!RE Fantasy

Managing Director w agencji WE!RE FANTASY, w której odpowiada za rozwój usługi influencer marketingu, nowych rozwiązań oraz integrację marek w obszarze gaming influencer marketingu. 

 

Tomasz Laszczewski, Pasha Gaming Camp

Współpomysłodawca Pasha Gaming Camp, osoba odpowiedzialna za kompleksową organizację wydarzeń sportowo-esportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Gość specjalny
Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski

 

Centrum Konferencyjne
WEST GATE
Budynek BRAMA ZACHODNIA – poziom 0
 
Aleje Jerozolimskie 92
00-807 Warszawa
 

kontakt@wearegamers.pl